KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

studyo dan modeller

3 posters
YazarMesaj
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

studyo dan modeller Empty
MesajKonu: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 3:24 am

panaromik
studyo dan modeller Studyopanaroma0eo

En son vetataman tarafından Cuma Kas. 06, 2009 5:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 3:28 am

studyo dan modeller Untitled14au
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 3:35 am

]

En son vetataman tarafından Cuma Kas. 06, 2009 5:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 7:09 pm

sayır ercan hocam okursa burdan ulaşsın sitede göremiyoruz yorumlarından eksik kalıyoruz.
neyse konu mükkemmel ışıklandırma nasıl olmalı?

herkese açıktır sizce modelin ışıklandırmasında nelere dikkat edip hangi ekipmanı kullanmam gerekir?

çekimi salı tekrarlayacaz arkadaşlar ajanstan.
aydemirya
Müptela
Müptela
aydemirya

Erkek

MesajKonu: Geri: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimeSalı Ocak 30, 2007 1:44 pm

tebrikler ataman benim fikrime glince ,modelin duruşu güzel Wink gitarı kesmişsin Smile ve modelin ayağını birde ışık rengi ve yeri farklı olursa nasıl olur Wink tabi bu benim amotor düşüncem Sad ama genede yeni yeni bu tarz fotoğraf çekmeye başlamış biri olarak gelecek vaadediyosun Very Happy bence Wink
FeyzaUnal
Yeni Uye
Yeni Uye
FeyzaUnal

Yaşadığı yer : Moscow / Ankara

MesajKonu: Geri: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimeSalı Ocak 30, 2007 2:09 pm

Selam Vetataman,

Oncelikle eline saglik diyorum, sonrada elestirilere basliyorum Smile

Son fotografta flas kullanmadigin icin sari tonlar hakim olmus Flas kullansaydin ozelliklede external flas, Flas hem dolgu hemde dogru isik gorevini yapacakti ve dogallik katacakti.
Kapali mekanlarda gunduz calismalarda external flas ile ile birlikte mekan icindeki pencere ve kapilardan gelen isigin yansiidigi dusunelerek cekim yapilabilir
Gece yapilan kapali mekan calismalari icinde projector ler kullanirilir
Renkler biraz birbirine girdiyse bile kadraji begendim !
Eger kapali alanda portre cekiyorsan Genis diyafram acikligi ile arka planin bir grafik duzlem haline getirerek bulaniklastirmak gerekiyor. cok gusle derinlik veriyor
Bu arada cici kizlarin da fotografa verdigi guselligi unutmalaylim Smile
Yeniden ellerine saglik
Basarilar,
http://www.feyzaunal.com
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: studyo dan modeller   studyo dan modeller Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 3:17 pm

istediğim bu: eleştiri
eleştirin beni :Di ilk önce teşşekkürlerden bir buket
sonra bende crocephili var ben uydurdum sarı sevici demek fotolar sarı çıkmasa bile sarı filtre atıyorum
ama önerin güzel external flaşı olan varsa deneyebilirim ya da parası olan varsa alabilirim.
ikinci bülent bilir bizim makinada diyafram 0 kadar da açsan malesef arkada taraf flulaşmıyor
. o son fotoda ışık kullanmadık kullandığımız işık zaten gece lambasının 100 wattı üzerine aydıngeri o ondan öyle olsa gerek.

ama eleştiri gelmesine eleştiri sayılmaz da yorum diyelim çok sevindim

studyo dan modeller
1 sayfadaki 1 sayfası