KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler

4 posters
YazarMesaj
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler Empty
MesajKonu: Büyük Çekmece Gezisinden Kareler   Büyük Çekmece Gezisinden Kareler Icon_minitimePtsi Şub. 12, 2007 2:44 pm

Bu haftasonu yaptığımız büyükçekmece gezisinden fotoğraflar. Bir kısmını arkadaşım Birol çekti. Siyah beyazlar ona aittir.

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050620resizexz4

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050613resizekl1

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050614resizeil4

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050615resizenj4

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050616resizelm0

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050617resizeun8

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050618resizeuu6

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050619resizega0

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050628resizeog2

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050621resizefx7

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050623resizegz9

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050626resizerd4

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050664resizesa2

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050649resizevm1

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050659resizenh3

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050660resizeov1

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050661resizesg2

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler P1050663resizezs7
https://fotograf.editboard.com
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: Büyük Çekmece Gezisinden Kareler   Büyük Çekmece Gezisinden Kareler Icon_minitimeÇarş. Şub. 14, 2007 6:41 pm

fark ettiysen forumda artık aynı tip fotograflar dönüyor
yani gemili gün batımlı fotografların artık pek bir değeri olduğuna inanmıyorum.
sorunumuz bence konusuzluk ve bundan dolayı kadraj dışı bırakacağımız objelerin seçimini de yapamıyoruz kadraj çok dolu oluyor. bir tıkanma durumu var sanki. gezi yerine proje çalışsak fikirlerin üzerinden fotograflar çeksek belki ilerde de kullanabileceğimiz ankları yakalarız. diye düşünüyorum
grammatton
Müptela
Müptela
grammatton

Erkek

MesajKonu: Geri: Büyük Çekmece Gezisinden Kareler   Büyük Çekmece Gezisinden Kareler Icon_minitimeÇarş. Şub. 14, 2007 7:15 pm

bence haklısın ataman sana katılıyorum yeni projeler üzerine çalışmak lazım dediğin gibi böyle bi gezi dilde dediğin belli bi konu üzerine çalışssak daha farklı olurr bu konuda değişik fikirleri forma yaza biliriz bi ara mesela erdoğanın bi fikri vardı kuş fotoğraçılığı bunun üzerinede bayğaı bi araştırma yapıyo kendisi
umarum aradığınıda bulur bayağı bi kuş türünü ezberlemiş bilee Smile
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Büyük Çekmece Gezisinden Kareler   Büyük Çekmece Gezisinden Kareler Icon_minitimePerş. Şub. 15, 2007 9:29 am

Ataman bende katılıyorum sana. Ben artık bir fotoğrafı çekmeden önce düşünüyorum bu fotoğraf çekilirmi çekilmezmi diye. Dijital var diye şak şak çekiyorum heryerde artık buna bir dur demek lazım. Konu olayına kesinlikle bende katılıyorum. Bence her hafta yada 15 günde bir bir konu belirleyelim o konu hakkında herkes çekim yapsın. Daha sonra üzerinde konuşalım tartışalım birbirimizin eksiklerini ve hatalarını görmeye çalışalım. Eminim bu çok daha fazla yararlı olacaktır. Arkadaşlar bu arada ben bu haftasonu kursta yokum bi iş için izmire gitmem gerekiyor. Haftaya derste görüşürüz. Bakalım tatilden sonra bu haftasonu neler yapacaksınız derste.
https://fotograf.editboard.com
serkan şentürk
Müptela
Müptela
serkan şentürk

Erkek
Yaşadığı yer : sefaköy-ist

MesajKonu: Geri: Büyük Çekmece Gezisinden Kareler   Büyük Çekmece Gezisinden Kareler Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 1:40 am

ewet arkadaşlar size katılıyorum bunun için bi atılım yapmak lazım fikri olan varmı ? ben düşünmeye başladım bile ...

Büyük Çekmece Gezisinden Kareler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adadan Kareler