KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası

YazarMesaj
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası Empty
MesajKonu: photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası   photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası Icon_minitimePaz Şub. 18, 2007 5:22 am

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası S5004312ui7
çizilne kanatlar uygun brush yapıldı.ayrı bir layerda alt kata koyu attım üstüne bir kaç ton açık kanatlar el emeği göz nurudur. ama dilerdim ki daha net olsun olmadı. gereksiz konu dağıtan insanlar damgalandı galiba ctrl+j ile ve love you unsharp mask. etrafa da odak etkisi yaratılsın diye blur konuldu fotografların hiç bri benim makinamla çekilmedi ee onun için zaten çözünürlük sıkıntısı çekildi.

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası Alangelcaic1

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası S5004326aa2

özellikle abstract bir etki yaratılmaya çalışıldı.monochrome fotograf curves den irrasyonel bir harita çizilerk renklendirildi benim tarafımdan sonra bu yeni bir layerda yapıldı. alttaki backgrounda liguifyla oynanıldı. üstteki layerda art history brushla yuvarlaklar konulda ligufyla ebru efekti yapıldı .aplanın etrafındaki parlaklık unsharp mask de radius fazla açtığımdan oldu yüze bir şey yapamadım orjinalini korumak zorunda kaldım bu konuda ikri olan şey ettirrise çok sevinirim photosapşuplamak isteyene psd dosyasını yollarım.

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası S5004326copyit1

photoshop öncesi ve imaginasyon sonrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» photoshop tv
» photoshop video Tutorials