KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Cemil Ağacıkoğlu'nun Kapadokya Sergisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Bulent
Admin
Admin

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

MesajKonu: Cemil Ağacıkoğlu'nun Kapadokya Sergisi   Ptsi Mart 19, 2007 6:03 pm

THE MARMARA CAFE�DE FOTOĞRAF VAKFI SERGİLERİ
CEMİL AĞACIKOĞLU İLE DEVAM EDİYOR!

Usta fotoğrafçılardan çok özel fotoğraflar, Fotoğraf Vakfı�nın organizasyonuyla The Marmara Cafe�de sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor .

Fotoğraf Vakfı, The Marmara Hotels işbirliği ile �The Marmara Cafe�de Fotoğraf Vakfı Sergileri� başlığı altında gerçekleşen fotoğraf sergisi serisine Cemil Ağacıkoğlu ile devam ediyor.

Ülkemizin usta fotoğrafçılarından Cemil Ağacıkoğlu�nun �Kapadokya� adlı sergisiyle 3 Mart Cumartesi günü başlayacak olan serinin üçüncü sergisi 30 Mart 2007 tarihine kadar açık kalacak.

Kapadokya bölgesinin zamandan soyutlanmış büyülü dünyasında kendi iç yolculuğuna çıkan fotoğrafçı şunları söylüyor: �Zamana yenilen ben miyim? Sadece ben egosunu paylaşmak bile hafifletir, düşüncesi beni nerelere götürür? Bu duygular attı beni Kapadokya�ya. Orada gördüğüm büyük yükseltilerdeki acı kıvrımları tek başıma olmadığımın kanıtıydı. Mükemmel duruşuyla yüzyıllardır iklim şartlarına direnen, bildiklerini sadece kendiyle paylaşan ve içinde tutabilen bu güç nasıl bir kimyadır?�

İlki İzzet Keribar�ın �Portreler� isimli sergisiyle başlayan fotoğraf sergileri serisi, ardından Şubat ayında Arif Aşçı�nın �İstanbul Panorama� ile devam etti ve Mart ayında da Cemil Ağacıkoğlu�nun �Kapadokya� fotoğrafları, İstanbul�un merkezinde, Taksim Meydanı�nda yer alan The Marmara Hotels - The Marmara Cafe�de izleyici ile buluşacak.

Öte yandan, �The Marmara Cafe�de Fotoğraf Vakfı Sergileri� kapsamında açılacak sergilerde yer alan fotoğraflar sanatseverlerin koleksiyonları için satışa da sunuluyor.

Kaynak: www.fotografvakfi.org

Kullanıcı profilini gör http://fotograf.editboard.com

Cemil Ağacıkoğlu'nun Kapadokya Sergisi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» otomatik kayan resim sergisi
» Kapadokya Düşleri Dizi Müziği 2009 *Yeni*