KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

slm sefaköy ismek..pazar

2 posters
YazarMesaj
serkan şentürk
Müptela
Müptela
serkan şentürk

Erkek
Yaşadığı yer : sefaköy-ist

slm sefaköy ismek..pazar Empty
MesajKonu: slm sefaköy ismek..pazar   slm sefaköy ismek..pazar Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:28 pm

slm arkadaşlar ben serkan şentürk safaköy pazar grubundan sizlerle ve ercan hocayla tanışma fırsatım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum hocamız çok harika bi insan onun yerinde başkası olsa böyle heyecanlı ve dikkatli dinlemezdim sanırım dersi Smile bu arada kullandığım mak. fuji s6500fd slr değil ama yinede güzel mak tabii yakında alıyorum samsung gx-10 18-55 ve 50-200 shennder (yanlış yazdım biliyorum) objektif görüşmek üzere..
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

slm sefaköy ismek..pazar Empty
MesajKonu: Geri: slm sefaköy ismek..pazar   slm sefaköy ismek..pazar Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 10:10 pm

Sitemize ve kursa hoşgeldin Serkan. Donanım bölümüne Samsung alt başlığı açtım oraya almayı düşündüğün bu makina hakkında açıklayıcı bilgiler yazarsan sevinirim. İyi çalışmalar.
https://fotograf.editboard.com

slm sefaköy ismek..pazar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-