KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Lilipop (puzzle pop)

3 posters
YazarMesaj
Gülçin
Bağımlı
Bağımlı
Gülçin

Lilipop (puzzle pop) Empty
MesajKonu: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 9:49 pm

Lilipop (puzzle pop) Bebis-10
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:33 am

Gülçin selamlar. Farklı bir çalışma olmuş. Bence daha güzel olabilirdi sen bence bu deneme üzerinde biraz daha çalış derim. Çok daha güzel bir şey çıkabilir ortaya. Lolipopların sapları kare formundan çok silindirik olabilir mesela. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
https://fotograf.editboard.com
Gülçin
Bağımlı
Bağımlı
Gülçin

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 3:54 pm

Slm Bülent,önerilerini dikkate alıp tekrar düzenlicem ilk aklıma gelen şeyleri döktüm ps'ye.hoş ilk aklıma gelenden şimdi uzak olsa da:). ama deneyelim gerçi onunda başka bi düzenlemeye dönüşmesi olasıSmile)
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 4:00 pm

Smile hep öyle olur zaten birşeye başlarsın sonra şekillenir başka birşeyler gelir insanın aklına Smile Nasıl gidiyor bu arada kurs?
Gülçin
Bağımlı
Bağımlı
Gülçin

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:16 pm

evet kesinlikle öyle.kurs çok iyi gidiyor.artık bi logom bile var ya da bi sürü demeliydim Laughing .yarın sınavım-ız var.(aze de dahil sıra arkadaşım benimmmm Razz).bakalım ne edcez Rolling Eyes
Gülçin
Bağımlı
Bağımlı
Gülçin

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:18 pm

sen neler yapıyorsun Bülent?
grammatton
Müptela
Müptela
grammatton

Erkek

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 7:46 pm

bülent kayıplardasın ya gözükmüyon artık iyce koptn bizden

gülçin selam fotoğrafına değişiklik katarak güzel bi tarz oluşturmuşssun sanırım zamanla daha iyileri gelcek görüşmek üzere
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:09 pm

İyiyim Gülçin iş güç işte nasıl olsun. Arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar herkesi ihmal ettim. Arada forumu canlandırmaya çalışıyorum. Ocak 19 yada 20 gibi bolu abanta günü birlik gezi yapalım diyorum. Günler azalıyor herkes kararını bildirirse sevinirim. Aklıma gelmişken buradan tekrar hatırlatmak istedim Smile Gülçin umarım iyi geçer sınavınız. Aze yede selamlar.

Eyüp kusura bakma kardeşim. En kısa zamanda telaffi edicez toplu bir buluşma yaparız olmazsa en sonuncusuna gelemedim kusura bakmayın. Gece gündüz çalışıyoruz bu aralar yarında çalışıcam.

En kısa zamanda görüşmek üzere.
Gülçin
Bağımlı
Bağımlı
Gülçin

MesajKonu: Geri: Lilipop (puzzle pop)   Lilipop (puzzle pop) Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 2:31 am

sınav dileklerin için teşekkür ederim Bülent,herkes bi koşturmaca da...tatil günleri çalışmak zor gelir ya:S...ve Eyüp sanada teşekkür ediyorum,fotoğrafım hakkında ki görüşlerin için.ne derler, şöyle bir laf vardı;"yaptıklarım,yapacaklarımın garantisidir" diye Smile

Lilipop (puzzle pop)
1 sayfadaki 1 sayfası