KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar

+3
erdogandasdemir
aydemirya
vetataman
7 posters
YazarMesaj
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Empty
MesajKonu: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeSalı Ara. 05, 2006 11:05 pm

soğuk bir gündü biraz kırgınım onun için şu an hepsini koyamıyorum sembolik bir kaç tane kusura bakmayın

4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar186fz9
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeSalı Ara. 05, 2006 11:17 pm

4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar196xy1.th 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar044gl4.th 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar003xh4.th 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar138ek1.th 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar182cq8.th 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Pazar183ay3.th
aydemirya
Müptela
Müptela
aydemirya

Erkek

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeSalı Ara. 05, 2006 11:41 pm

KAYIKÇIYI ÇOK BEĞENDİM ATAMAN AMA SANKİ BİRŞEYLER EKSİK YADA FAZLA KADRAJDA NE DERSİN
erdogandasdemir
acemi
acemi
erdogandasdemir

Erkek

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeÇarş. Ara. 06, 2006 11:54 am

ataman çift dikiş
adem yener
müdavim
müdavim
adem yener

Erkek

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeÇarş. Ara. 06, 2006 1:33 pm

ataman bende teyzemin portresini çok begendim
aldıgın konum ve kadraj oldukça değişik ve iyi olmuş.
fakat portre fotograflar da mutlaka gözleri net ve
ön planda olması gerek denemeye devam oluyor cheers
http://www.fotograflar.net
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeÇarş. Ara. 06, 2006 8:17 pm

evet arkadaşlar o gun gerçekten hava çok soğuktu ben biraz rahatsızdım zaten şimdi iyice hasta oldum ama her şeye rağmen güzeldi.ataman martı güzel attığım ekmekler işe yaramış keşke azcık sağ yapsaydın:)
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeÇarş. Ara. 06, 2006 8:30 pm

br de teyzemizin portresi bence güzel,sizlerden çok br bilgiye sahip değilim ama çene ve baş kısım tam çıksaymış sanki daha da iyi olurdu gibi! Smile
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeÇarş. Ara. 06, 2006 11:56 pm

msjlar için çok teşşekürler forum canlanıyor mu ne? güzel! kayıkçının kadrajı geniş ama dar olanı da var Very Happy mübarek dijital teyzeyi çok öylesibne çektim iyi olacağının farkında bile değildim ben de biraz kırılmıştım paracetemol hot aldım geçti
grammatton
Müptela
Müptela
grammatton

Erkek

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimePerş. Ara. 07, 2006 11:43 am

ataman merhaba çektiğin fotolar güzel yanlız biraz acele etmişssin gibi mesela trede biraz estanteyle oynasydın tren hareketini verebilirdin bence bilmiyorum onun gibi aynı şey teknede geçerli ondan biraz boş duruyo gün batımında yakalasaydın harika bi kare olurdu
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimePerş. Ara. 07, 2006 8:57 pm

hotlar işe yaramıyor durum ciddi hala iyileşemediğime göre ama ne yapalım her şey fotoğrafçılık için..Smile bu arada ben çektiğim ılk deneyim olan fotolarımı göndermeyi başaramadm,bulent sağlsun her şeyi gayet net anlattmış ama olmadı aze gönderemedi:(
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimeCuma Ara. 08, 2006 1:10 am

Aze geçmiş olsun fotoğrafı gönderemediysen galeri bölümünede ekleyebilirsin oraya fotoğraf eklemek daha da kolay Wink
https://fotograf.editboard.com
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: 4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar   4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar Icon_minitimePaz Ara. 10, 2006 2:01 am

teşekkür ederim.fotoğrafları kolay olan yere göndermeye çalıştım:)

4 aralık küçükçekmece pazartesi grubundan fotograflar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» zoom in zoom out fotograflar