KARANLIK ODA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KARANLIK ODA

ANI YAKALAMAK

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ilk çektiğim manuel fotoğraflar

3 posters
YazarMesaj
AzE
Müptela
Müptela
AzE

ilk çektiğim manuel fotoğraflar Empty
MesajKonu: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimePaz Ara. 10, 2006 1:15 am

ilk çektiğim manuel fotoğraflar Avclardagnbatmjb9
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimePaz Ara. 10, 2006 1:37 am

fotoğraflar gorunuyor mu bilemiyorum,pek zahmetli göndermek:)
ARKADAŞLAR,MANUEL ÇEKTİĞİM İLK FOTOĞRAFLAR OLUYR BUNLAR.YORUM BEKLİYORUM AMA LÜTFEN ÇOK ACIMASZ OLMAYIN BİRAZ UMUDUM OLSUN:) CD DEN PC YE AKTARMA OLDUĞU İÇİN GÖRÜNTÜ BİRAZ BOZUK OLBİLİR YOKSA İYİLER:) KADRAJ KOMPZSYON OLAYLARINAA GİREMEDM EXF ÖLÇÜLERİNE BAKMAKTAN...
vetataman
Müptela
Müptela
vetataman

Erkek

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimePtsi Ara. 11, 2006 11:46 pm

bu fotografa hangi gaddar acımasız eleştiri yapabilir Very Happy sadece gönderirken en fazla 1024/768 yollayın böyle bakması biraz zor. bence pozlandırma ve ışık hüzmeleri gayet iyi ama çalılığı birazcık yakınlaştırılarak kadraj dışı bırakılsaydı daha hoş olabilirdi oz aman ne yapıyoruz saatleri fotografı çektiğiniz ana alıuyoruz tekrar deniyoruz. mümkünse mümkün çalıları kesiyoruz kaptana da biraz gemiyi geri al ışık hüzmesine doğru diyoruz Very Happy
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek
Yaşadığı yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimeSalı Ara. 12, 2006 9:27 am

Ataman a katılıyorum ama aynı saat aynı atmosfer birdaha yakalanımı onu bilemiyorum Smile fotoğraf güzel olmuş ama. Aze devamını bekliyoruz Wink
https://fotograf.editboard.com
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimeSalı Ara. 12, 2006 6:06 pm

teşekkür ederim arkadaşlar,önerilerinizi dikkate alacağım.
keşke zamanı geri alabilseydik hayatımızda,değiştireceğimiz çook şey olurdu eminim...
bu fotoğraf küçülmez mi Smile
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimeSalı Ara. 12, 2006 6:37 pm

küçülür aze fotoğrafı imageshack.us sitesine gonderirken orda ayalayıyorsun boyutunu ok bakarsın.
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimeSalı Ara. 12, 2006 6:41 pm

sağl bülent ama ben bu fotoğrafı kasdettm değişir mi
Bulent
Admin
Admin
Bulent

Erkek

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimeSalı Ara. 12, 2006 7:29 pm

ben boyutunu kastedmiştim Smile
AzE
Müptela
Müptela
AzE

MesajKonu: Geri: ilk çektiğim manuel fotoğraflar   ilk çektiğim manuel fotoğraflar Icon_minitimePaz Ara. 17, 2006 9:55 pm

ben de boyutundan bahsetmeye çalışmıştım:)
diğer gonderdiğim fotoğrfların ebatlarını küçültmüştünüz ya,öncelikle teşekkür ederim fotoğrflarda azalma olsa da
(demekki çok kötülermiş).bu fotoğrafı da o ebatlarda gösterirsenz çok mutlu olacağım, zahmet olmazsa

ilk çektiğim manuel fotoğraflar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-